اطلاعیه های ضروری دروس و کلاس ها به تفکیک دانشگاه -رشته – درس

.

.

دانشگاه خانه کارگر قزوین:

۱۴۰۲/۰۴/۱۴ زمان تحویل فرم های نهایی درس کارورزی و گزارش جامع آن  و زمان تحویل پرینت درس پروژه به همراه هر سه فایل ورد،PDF، پاورپوینت سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۵/۱۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ می باشد.

۱۴۰۲/۰۳/۳۰ زمان تحویل اولیه فرم ها و فایل های درس کارورزی و درس پروژه یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۴ ساعت ۱۰ الی ۱۲ می باشد.

۱۴۰۱/۱۲/۱۷ جلسه توجیهی درس پروژه و کارورزی مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ برگزار شد، دانشجویانی که در این جلسات حضور نداشتند می بایست حتما در اولین زمان ممکن با ارسال Email از جزئیات نحوه انجام پروژه و کارورزی خود مطلع شوند، و یا مراجعه به صفحه درس پروژه و صفحه درس کارورزی در هیمن وب سایت روند انجام را مشاهده نمایند.

۱۴۰۱/۱۰/۲۱ دانشجویانی که موفق به شرکت در آزمون دروس کارگاهی نشدند، با هماهنگی آموزش می توانند در مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۵:۰۰ جهت شرکت در آزمون مجدد به دانشگاه مراجعه نمایند.

۱۴۰۱/۱۰/۲۰  سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۵:۰۰  آخرین مهلت تحویل فرم ها و گزارش بازدید کاربینی

۱۴۰۱/۱۰/۱۹  دانشجویانی که ۲۴۰ ساعت کارورزی خود را به اتمام رسانده اند می توانند جهت تحویل فرم ها و گزارش جامع کارورزی سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۵:۰۰ به دانشگاه مراجعه نمایند.

۱۴۰۱/۱۰/۶ لیست نمرات آزمون های کلاسی دانشجویانی که پاسخ آزمون های کلاسی را به ایمیل ارسال کرده اند، و نمرات آنها.  دانلود از اینجا

۱۴۰۱/۹/۳  تمامی کلاس های روز جمعه ۱۴۰۱/۹/۴ استاد طغرایی و استاد نیک نهاد برگزار نمی شود.

۱۴۰۱/۸/۲۱  دانشجویانی که درس کاربینی را با استاد طغرایی و استاد نیک نهاد اخذ کرده اند حتما جهت هماهنگی و شرکت در بازدید ها و نحوه پر کردن و تحویل فرم های کاربینی خود در روزهای جمعه به سایت ۲ و سایت ۳ مراجعه نمایند.

۱۴۰۱/۸/۲۰ دانشجویانی که درس های کارورزی ۱ و کارورزی ۲ را با استاد طغرایی اخذ کرده اند جهت امضای بخش مدرس، در روزهای جمعه به سایت ۳ مراجعه نمایند.

.

دانشگاه جمعیت هلال احمر قزوین:

۱-

.

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی  قزوین:

۱-